Spotkajmy się na Slow Weekendzie!

Czerwiec 8, 2017

Już w ten weekend, 10-11 czerwca, będziemy mieli okazję spotkać się na mojej ulubionej imprezie w Soho Factory – Slow Weekendzie. Będę na Was czekać z pracami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Pokażę, między innymi, biżuterię z niesamowitymi moissanitami, które mienią się tysiącem barw, obrączki z czarnego srebra z dodatkiem złota i kamieni szlachetnych oraz wyprzedawane w mgnieniu oka sztyfty z kolekcji „Tubes”. Slow Weekend to też dobra okazja, by przymierzyć coś, co upatrzyłyście sobie w moim sklepie internetowym oraz by poznać się i porozmawiać o biżuterii.
Slow Weekend odbywa się po raz 7 i jest to fantastyczna, rodzinna impreza, na której warto być nie tylko dlatego, że będą tam wspaniali polscy twórcy, ale również ze względu na klimat i pyszne jedzenie. Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji dla najmłodszych – warsztaty, malowanie buziek, spotkanie z Muminkami, a to tylko namiastka tego, co będzie się działo w Soho Factory w Weekend. Nie zapomnijcie zabrać swoich czworonożnych przyjaciół, bo i dla nich znajdzie się coś ciekawego.
Wejście na Slow Weekend jest jak zawsze bezpłatne. Czekam na Was w sobotę i niedzielę (10 i 11 czerwca) w godzinach 11-19. Do zobaczenia!