Targi mody Projekty - 100% Oryginał

Targi PROJEKTY – 100% Oryginał

Listopad 12, 2017

Targi „Projekty – 100% Oryginał” to wyjątkowa impreza targowa, która odbędzie się w najbliższy weekend 18 i 19 listopada w Warszawie w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego (BUW) przy ul Dobrej 56/66. Moje stanowisko będzie można odwiedzić w godzinach 11-19.

Ideą przewodnią targów PROJEKTY jest zwrócenie uwagi na autentyczność projektów i procesu twórczego mody, sztuki i designu. Jak zapewniają organizatorzy, w targach weźmie udział kilkudziesięciu wyselekcjonowanych projektantów, których kolekcje odznaczają się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością wykonania i oryginalnością.

Zdecydowałam się na udział w targach, bo urzekła mnie ich idea, lokalizacja i kameralność. Wnętrza BUWu zawsze mnie zachwycały, uwielbiam ogrody na dachu, bliskość Wisły… Nie wyobrażam sobie lepszego, bardziej klimatycznego miejsca. Nie sądziłam, że kiedyś będę się mogła wystawić tam ze swoją biżuterią. Zaletą tego miejsca jest również pobliskie Centrum Nauki Kopernik. Można sobie zaplanować ciekawy weekend, a przy okazji na spokojnie, bez nerwów, czy pośpiechu zrobić mikołajkowe i gwiazdkowe zakupy.

Serdecznie zapraszam!