Warsaw Fashion Street

Warsaw Fashion Street 2007

Lipiec 2, 2007

Warsaw Fashion Street w3_2Warsaw Fashion Street w 2007 roku była  jedną z  najważniejszych publicznych impreza świata mody w Polsce. Odbyła się  wtedy po raz trzeci na Nowym Świecie. Przyciągnęła tłumy warszawiaków i turystów, pokazując zarówno masowe marki, jak i kolekcje projektantów. Ja zaprezentowałam  swoją biżuterię podczas dwóch pokazów.

Pierwszym był pokaz mojej koleżanki Mility – półfinalistki międzynarodowego konkursu New Look Design 2007 „Milita Couture jesień/zima 2007/2008 „. Kolekcja konkursowa została zaprezentowana w kategorii „haute couture – Femme Fatale”.  Przeważały w niej bardzo intensywne kolory, drapieżne panterki i ręcznie szyte kwiaty.

Dominika Gawęda, Warsaw Fashion Street Warsaw Fashion StreetDrugi pokaz odbył się późnym wieczorem na zakończenie imprezy. Był to pokaz Domu Mody “Forget-me-Not”.

Modelki zaprezentowały się w sukienkach koktajlowych i wieczorowych. Do tego pokazu przygotowałam bardzo duże kolczyki w kształcie kół. W mojej biżuterii zaprezentowała się między innymi Dominika Gawęda wokalistka Blue Cafe.

Fot. Rafał Guz